ESPERITE NV (ESP) Z KRIOZAWĄ POTWIERDZA BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH PRZECHOWYWANYCH PRÓBEK I DZIĘKUJE 260’000 RODZINOM ZA ICH ZAUFANIE I PEWNOŚĆ SIEBIE.

July 1, 2019 Group News

ESPERITE NV (ESP) Z KRIOZAWĄ POTWIERDZA BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH PRZECHOWYWANYCH PRÓBEK I DZIĘKUJE 260’000 RODZINOM ZA ICH ZAUFANIE I PEWNOŚĆ SIEBIE.

Firma CryoSave wybrała PBKM jako odpowiedniego podwykonawcę dla zabezpieczonego składowania długoterminowego i zamierza zachować całkowitą kontrolę nad operacjami.

Amsterdam, The Netherlands – 1st Just 2019PDF DownloadsCryoSave pragnie podziękować rodzinom +260 000 klientów, którzy już zaufali naszej firmie. Firma CryoSave, założona od 19 lat, jest punktem odniesienia w branży bankowości kordowej z ponad 330.000 przechowywanych próbek. W ciągu tych lat firma CryoSave utrzymywała bezkompromisowo wysokiej jakości usługi przetwarzania i przechowywania, które zapewniają najlepsze bezpieczeństwo dla naszych klientów i ich rodzin.

Komórki macierzyste krwi pępowinowej są własnością pacjentów. Pozostają one bezpiecznie przechowywane pod nadzorem CryoSave.

Komórki macierzyste pępowiny zostały w pełni przetworzone w naszych laboratoriach w Belgii lub w Genewie zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami i normami jakości.

CryoSave, w celu maksymalizacji bezpieczeństwa klientów, zawarła ostatnio umowę z podwykonawcą PBKM, którego europejskie laboratorium znajduje się w Warszawie, na długoterminowe usługi magazynowania. W rzeczywistości, PBKM, oficjalnie uznany przez Public Health Authorities, został wybrany przez CryoSave, The Family Stem Cell Bank i posiada wszystkie wymagane akredytacje, dla naszych Standardów Jakości i dla Państwa spokoju umysłu.

Ponadto, CryoSave przeprowadził audyt Systemu Jakości i będzie to czynił regularnie w celu potwierdzenia, że nadal doskonale spełnia on szwajcarskie wymagania, w oparciu o wytyczne SwissMedic i certyfikację NetCord-Fact.

Przechowywanie komórek macierzystych krwi pępowinowej pozostaje pod kontrolą i nadzorem CryoSave. Rzeczywiście, CryoSave jest punktem wejścia i będzie dokładać wszelkich starań, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Wieloletni profesjonalizm i doświadczenie firmy CryoSave w dziedzinie bankowości komórek macierzystych jest uznawane przez środowisko medyczne.O ESPERITE

Grupa ESPERITE, notowana na giełdach Euronext w Amsterdamie i Paryżu, jest wiodącą międzynarodową firmą w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i precyzyjnej założoną w 2000 roku.

Aby dowiedzieć się więcej o Grupie ESPERITE lub zarezerwować wywiad z CEO Frédéric Amar: +31 575 548 998ir@esperite.com.

Related Articles